Müşteri Yorumları

OYKA KAĞIT AMBALAJ SAN. ve TİC. A.Ş.

OYKA KAĞIT AMBALAJ SAN. ve TİC. A.Ş.

AYBİR danışmanlık ile 9001:2015 geçişi çalışmalarını beraber yürüttük. Titiz ve yorucu bir ekip çalışmasının ardından tek seferde hiç bir uygunsuzluk bulunmadan TSE tarafından belge geçişimizi tamamladık. TSE Baş denetçisinin yorumu " Bir çok geçişte eksiklikler yaşamamıza rağmen burada hiçbir uygunsuzlukla karşılaşmadık" olmuştu. Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

Luket

Luket

ISO 22000 sistem yenilememizi birlikte uzun bir mesai (yaklaşık 2 ay) sonunda tamamladık. Oldukça detaylı çalıştık.500 sayfadan fazla evrağın her bir satırı üzerinde titizlikle durdunuz. Kendi tesisinizin sistemini kuruyormuşçasına ilgilendiniz. Bu hizmetler, bu kalitede Karabük'te sadece Aybir'de. Emekleriniz için teşekkür ederiz.

Bağlar Saray Otel

Bağlar Saray Otel

Yıllardır süregelen işbirliğimize ISO 9001 belgelendirme süreci ile başladık. Hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek için Aybir Kalite ile dış denetimler gerçekleştirdik. Bugün ise içinden geçmekte olduğumuz zorlu Pandemi sürecini Güvenli Turizm Sertifikası ile taçlandırdık. Çok keyifli ancak bir o kadar zorlu bir çalışmanın sonucunda bu sertifikayı Ali Bey'in katkı ve destekleri ile bölgemizde almaya hak kazanan ilk işletme olmanın gururunu yaşıyoruz. Şimdi ki hedefimiz ise ISO 22000. Kalite yolculuğunda en büyük destekçimiz ve artık işletmemizin bir ferdi olarak gördüğümüz Ali Bey'e emekleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

ERBA ÇELİK SERVİS

ERBA ÇELİK SERVİS

Aybir Kalite Danışmanlık ile 2017 yılında İSO 9001 kalite yönetim sistemi kurmak ve belgelendirmek üzere kalite çalışmalarına başlanmıştık.2021 yılına geldiğimizde danışmanlık şirketimizin katkılarıyla ciddi bir yol kat ettik. Vermiş olduğunuz emekler için sonsuz teşekkür ederiz.

Yorum Yazın
E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.